Biz Kimiz?

Savunma sanayinin gözde kuruluşlarında yetişmiş tecrübeli mühendis ve teknisyenleri tarafından 2001 yılında Ankara merkezli olarak kurulan MEGE Teknik A.Ş. kendisini savunma sanayinin ihtiyaçlarını karşılamaya adamıştır. Bu görev bilinci ile kurulan şirketimiz askeri standartlara ve müşteri isterlerine bağlı kalarak birim içi ve birimler arası kablo tasarımı, elektro-mekanik tasarım, prototip/seri üretim ve entegrasyon alanlarında hizmet vermektedir.

MEGE Teknik olarak kalite politikamız, müşteri istek ve beklentilerini, askeri ve varsa özel müşteri isterlerine uygun olarak zamanında karşılamaktır.

AS EN 9100:D ve ISO-9001:2015 kalite sistemlerine dayanan etkin kalite güvence programı, uygulamalarımızın temelini oluşturur ve başarı sağlamamızda en önemli unsurdur.

19 yıllı aşkın sektörel deneyimi sayesinde ismini uluslararası pazarda duyurmuş ve bunun haklı gururunu yaşamakta olan firmamız mevcut yetenekleri dışında Ar-Ge faaliyetleri kapsamında yerli ve milli ürünler ürütmekte ve bu ürünleri uluslararası pazara sunmak için eğitimli kadrosu ile zaman mefhumu gözetmeksizin çalışmaktadır. Toplamda 40 tecrübeli mühendis ve 200 nitelikli teknisyen ile 4500m² kapalı ve güvenli alanda hizmet veren firmamız 2020 yılının ikinci yarısında inşaatı tamamlanacak olan yeni tesisimiz ile birlikte toplam 14.500m² lik alanda hizmet vermeye başlayacaktır.